Intermodalinio operatorius №1

Global Ocean Link Lietuva yra Europos intermodalinio logistikos operatorius krovinių ir logistikos rinkoje. Būstinė įsikūrusi Vilniuje, tačiau turime stiprią partnerių grandinę Baltijos regione, Ukrainoje ir daugelyje kitų šalių.

Apie kompaniją

Global Ocean Link Lithuania buvo įkurta 2017 m. liepos 19 d. Nuo tos dienos mes teikiame kokybiškas paslaugas, tokias kaip: jūrų krovinių, kelių transportas, Oro transportas, ekspedijavimas, sandėliavimo ir terminalo tvarkymas, draudimas & apklausa, muitinės formalumai.

Global Ocean Link Lithuania yra asociacijos FIATA, LINEKA, kuri savo praktikoje naudoja inovatyvias schemas kartu su tradiciniais logistikos paslaugų modeliais, narė. Taip pat 2019 m. Mūsų kompanija tapo «GERIAUSIA EKSPEDIJANČIA ĮMONE» pagal nominaciją REKVIZITAI.LT.

Mes taip pat turime savo konteinerius (150 TEU) ir tai padeda mums organizuoti naujus projektus ir galimybes Kliento pristatymams.

Aukštos kokybės specialistai visada pasiruošę palaikyti jūsų siuntą ir kurti naujus projektus pagal jūsų pageidavimus ir tikslus.

Mes visada atviri savo klientams ir partneriams!

Paslaugos

Industrija

Mūsų privalumai

  • Aukštos kvalifikacijos darbuotojai
  • Patikimumas
  • Unikalus kainodaros modelis
  • Platus partnerių ir agentų tinklas
  • Individualus požiūris į kiekvieną klientą
  • Strateginė partnerystė

Naujienos

Partneriai

Kontaktai

UAB Global Ocean Link Lithuania

Ateities g. 31b
Vilnius, LT-06326, Lietuva

info@gol.lt

Telefonas

+370 521 43 241

COVID-19 Updates!
preloader image