Global Ocean Link pradėjo gabenti cisternų konteineriuose visoje Europoje

Ne taip seniai Global Ocean Link, ilgametis Ukrainos konteinerių gabenimo ir logistikos rinkos lyderis, pradėjo gabenti krovinius cisternų konteineriuose (ISO talpyklose) visoje Ukrainoje. Tačiau dabar mums malonu pranešti, kad nuo šiol mūsų įmonė yra E-Way Alliance operatoriaus agentė, todėl tokio tipo krovinius gabenti tapo įmanoma tiems klientams, kuriems reikia gabenti tokių šalių kaip Lietuva, Latvija, Estija ir Baltarusija teritorijose.

Gabenimas autocisternose yra palyginti naujas transporto logistikos segmentas. Su jų pagalba galima gabenti ir pavojingus, ir nepavojingus gaminius. ISO talpyklos pagamintos iš nerūdijančio plieno ir padengtos apsauginiu sluoksniu, todėl gabenimas yra kuo saugesnis ir patikimesnis, leidžiant jiems atlaikyti dideles apkrovas ir išvengti pažeidimų. Dėl visų šių pranašumų konteinerius su cisternomis galima gabenti įvairiomis transporto priemonėmis.

„Šis verslas veikia laivybos linijų principu, todėl tiekiame tokius konteinerius gabenimui kartu su jūrų kroviniais“, – sakė Valentinas Voinichenko, „Global Ocean Link Kiev“ filialo atstovas.

Informacijos šaltinis

COVID-19 Updates!
preloader image