Global Ocean Link sėkmingai išbandė konteinerių traukinių paslaugas iš Ukrainos į Nyderlandus

Ilgametis Ukrainos logistikos rinkos lyderis „Global Ocean Link“ kartu su UAB „Ukrzaliznytsya“ sėkmingai paleido traukinį su 40 20 pėdų konteinerių, kuris iš stoties Nikel-Pobuzhsky (Ukraina) nuvyko į CTT Roterdamo (Nyderlandai) stotį. Traukinys šį kelią įveikė per 9 dienas: traukinys buvo išsiųstas sausio 23 dieną 22:00, o į paskirties stotį atvyko vasario 2 dieną 12:00.

Šios siuntos ypatumas yra tas, kad gabenimas vyko nauju keliu per Ukrainos ir Lenkijos sienos kirtimą Mostyska-2 – Medyka tiesiai į Roterdamo stotį.

Pažymima, kad ateityje bendras pervežimo laikas gali būti sutrumpintas iki 5–7 dienų, o tai gali rimtai konkuruoti su automobilių pervežimais ir tapti alternatyvia logistikos šia kryptimi rūšis.

Kiti konkurenciniai pranašumai yra tai, kad prieinami konteineriai (nuosavo Global Ocean Link konteinerių parko yra daugiau nei 150 TEU), dideli krovinių talpa ir palyginti mažos transportavimo išlaidos.

Bendrovė taip pat planuoja išleisti naujus konteinerinius traukinius Lenkijos, Vokietijos, Belgijos ir Nyderlandų kryptimi.

COVID-19 Updates!
preloader image