Ekspedijavimas uosto viduje

Pagrindinė transporto ekspedijavimo užduotis yra sukurti nepertraukiamą prekių judėjimą nuo pardavėjo iki pirkėjo ir atvirkščiai. Tam reikalingas visas darbų spektras, kuris paskatintų transporto grandinės sukūrimą ir krovinių gabenimo dokumentų pridėjimą.

Paprastai tokį darbą atlieka ekspeditoriai, kurie gerai žino visus maršruto ypatumus krovinių gabenimo metu ir su tuo susijusių atliekamų operacijų detales.

Sutartis su ekspeditoriaus kompanija tampa atsiperkančiu sprendimu, jei užsakovas nori atsikratyti rūpesčių, susijusių su būtinais darbais. Sudarant sutartį dėl konteinerių ekspedijavimo, vykdomoji kompanija apsiima viskuo pasirūpinti.

Ekspedijavimas uoste, esančiame Ukrainos teritorijoje, turi savo ypatybių. Tai susiję su dokumentacijos įforminimu ir ekspedijavimu uosto viduje. Didelis Global Ocean Link ekspedijuojamų krovinių kiekis užtikrinamas įmonės specialistų profesionalių įgūdžių ir išsamių žinių apie ekspedijavimo dalyką dėka.

Operatyvus ekspedijavimas uosto viduje ir reikalingų dokumentų vizavimas yra atliekamas specialių uosto ekspeditorių brigadų ir kompanijos biurų, dirbančių visą parą.

COVID-19 Updates!
preloader image