Karjera

«Global Ocean Link tarnauja jūsų tikslui» — tai įmonės šūkis, rodantis pagrindinę jos misiją: teikti klientams patikimas aukštos kokybės paslaugas transporto ir logistikos srityje, efektyviai vykdyti įsipareigojimus savo partneriams ir tiekėjams , socialinė atsakomybė valstybei ir miestui, kuriame jis gyvena.

Ir, žinoma, Global Ocean Link naptarnauja savo darbuotojus. Pastoviai besikeičiančios su transportu susijusios išorės sąlygos ir veiksniai yra pagrindiniai logistikos bendrovių darbo bruožai. Štai kodėl Global Ocean Link ieško aktyvių ir socialinių žmonių.

Vidinio darbo kultūra Global Ocean Link remiasi komandos dvasią ir draugiškus darbuotojų santykius. Įmonė vertina iniciatyvą ir kūrybišką požiūrį į darbą. Ji labai vertina darbuotojų asmeninį tobulėjimą, jų siekį karjerai ir profesiniam augimui.

Global Ocean Link siūlo savo darbuotojams visą socialinį paketą, reguliariai mokamą atlyginimą ir premijas, visa tai sukuria patogią darbo atmosferą.

Kandidatų atlyginimo procesą sudaro šie etapai:

  • atnaujinimų gavimas ir peržiūra;
  • susitikimai ir pokalbiai;
  • pakartotinis susirinkimas yra įmanomas siekiant įvertinti kandidatų įgūdžius ir savybes pagal paskirtą laisvą darbo vietą;
  • mokymas ir bandomuoju laikotarpiu.

Jei jus domina bendradarbiavimas su Global Ocean Link, prašome pateikti paraišką kaip standartinę CV su išsamiu patirties aprašymu ir išsilavinimu personalo skyriuje.

El. Paštas: info@gol.lt

COVID-19 Updates!
preloader image