Temperatūriniai greitai gendantys produktai

Greitai gendančių krovinių pervežimą kompanija Global Ocean Link vykdo specialiose šaldymo konteineriuose. Kontroliuojančios institucijos šiai krovinių nomenklatūrai nustato griežtesnius reikalavimus, susijusius su lydinčiaisiais dokumentais, o taip pat dėl sanitarinių normų laikymosi ir saugojimo, transportavimo, pakrovimo ir iškrovimo taisyklių. Be to, kiekvienam greitai gendančio produkto tipui nustatytos atskiros pervežimo taisyklės, kurių žinojimas ir laikymasis yra svarbiausia kompanijos darbuotojų pareiga.

ref1

Greitai gendantys kroviniai – gana plati produktų kategorija, juos vežant būtina laikytis temperatūros režimo ir reikiamo drėgmės lygio. Savo ruožtu, greitai gendantys produktai skirstomi į atskiras grupes: augalinės kilmės produktai, gyvūninės kilmės produktai, perdirbimo produktai ir gyvi augalai (gėlės ir sodinukai). Kiekvienai produktų grupei, o kartais ir kiekvienam konkrečiam produktui keliami transportavimo reikalavimai, kurie griežtai apibrėžiami valstybiniuose, regioniniuose ar technologiniuose normatyviniuose dokumentuose.

реф2

Global Ocean Link gabena greitai gendančias prekes griežtai laikydamasi taisyklių ir normatyvų, reglamentuojančių visą transportavimo procesą. Tokia griežta kontrolė yra visiškai pateisinama, kadangi nuo to, kaip greitai ir teisingai bus atliktas pervežimas, priklauso ne tik produktų kokybė ir skonis, bet ir galutinio vartotojo sveikata.

COVID-19 Updates!
preloader image