Elektronika ir buitinė technika

Viena svarbiausių kompanijos Global Ocean Link darbo sričių yra buitinės technikos ir elektronikos įforminimas ir transportavimas galutiniams prekiautojams. Dažniausi reikalavimai šių krovinių logistikai yra pristatymo operatyvumas, monitoringo ir ataskaitų aiškumas.

electro1

Pervežant buitinę techniką ir elektroniką, krovinių saugumas ir Global Ocean Link, kaip vežėjo, atsakomybė yra apdraudžiami vienoje didžiausių Europos draudimo kompanijų.

Dėl to, kad didžiausias prekių srautas su buitine technika praeina per Chornomorsk uostą, ilgą laiką čia veikia specializuotas padalinys Global Ocean Link. Joje yra daug specialistų šioje srityje, nuo vadovų ir ekspeditorių iki krovinių grupės ir vežėjų.

electro1

Tokiems kroviniams reikalingas didžiausias greitis viso technologinio proceso metu. Tara turi būti išsiųsta per 2 dienas po to, kai buvo gautas visas dokumento paketas, įskaitant išankstinio deklaravimo numerį.

Sąrašas profesionalių vairuotojų, kurie vykdo buitinės technikos ir elektronikos pervežimus automobiliais, yra didelis, todėl Global Ocean Link yra pasiruošusi dirbti su bet kokiu krovinių kiekiu. Be to, kompanija siūlo brokerio paslaugas ir konsultacijas, nes kompanijos darbuotojai visada turi operatyvią informaciją apie uosto ir uosto darbo ir muitinės struktūrų darbo taisyklių pokyčius.

COVID-19 Updates!
preloader image